Revolut
Czym jest Revolut?

To aplikacja, która pozwala zarządzać całym budżetem domowym czy firmowym. Z łatwym dostępem do wymiany walut po atrakcyjnych kursach i bez wysokich opłat. Z możliwością szybkiego połączenia z giełdą czy łatwego dostępu do własnych środków w wielu walutach świata i z niemal każdego jego zakątka. Aplikacja dostosowana do potrzeb zarówno zamożnych, jak i tych, którzy dopiero co dorabiają się majątku. Która łączy odbiorców w globalnej bankowej społeczności, gdzie każdy podąża za swymi finansowymi marzeniami.

Zdecydowanie lepsze konto
Zdecydowanie lepsze konto w Revolut

Zdecydowanie lepsze konto w Revolut to gwarancja najlepszych stawek wymiany walut i to bez ukrytych opłat. Dołącz więc do 10 milionów klientów na całym świecie. Wymieniaj walutę, kiedy tylko chcesz, podróżuj, oszczędzaj i kontroluj swoje wydatki. Pobieraj pieniądze z bankomatów na całym świecie bez opłat w granicach ustalonych limitów. Otrzymuj potwierdzenia transakcji w trakcie drukowania paragonu, błyskawicznie i bezproblemowo. Zaokrąglaj wydatki i oszczędzaj drobne na swoje własne cele. Ubezpiecz swoje podróże, bagaże i zdrowie korzystając wyłącznie z opcji założenia nowego konta w Revolut. Włącz geolokalizację karty płatniczej i zablokuj ją, gdy zostanie użyta w innym miejscu, niż w danej chwili się znajdujesz. Zablokuj ją, kiedy Ci to wygodne i odblokuj w dowolnym momencie.

Załóż wraz z Revolut zdecydowanie lepsze konto za 0 złotych lub skorzystaj z kilku jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert tego banku. Zyskaj dostęp do bezpiecznego i łatwego kupowania i sprzedawania kryptowalut. Aby założyć konto, wystarczy tylko zadzwonić.

Konto firmowe
Konto firmowe Revolut

Lepsze konto dla Twojej firmy czeka w Revolut. Pomaga ograniczyć wydatki na transakcje międzynarodowe i transgraniczne. Minimalizuje konieczną biurokrację i pomaga realizować zadania księgowe. Pozwala skoncentrować się na rozwoju firmy i automatyzować wiele procesów płatniczych bez konieczności systematycznego, i cyklicznego powtarzania tych samych czynności bankowych.

Konto firmowe Revolut jest całkowicie pozbawione ukrytych opłat. Dzięki temu doskonale wiesz ile i kiedy wydajesz. Masz pełną kontrolę nad wydatkami i jesteś w stanie planować i gospodarować pieniędzmi jak tylko chcesz. Ponadto ograniczasz wydatki na opłaty międzynarodowe, Wymianę walut oraz inne opłaty związane z transakcjami międzynarodowymi. Łatwo i przyjemnie rozliczasz się z zagranicznymi kontrahentami i pracownikami. Jesteś w stanie rozwinąć swój biznes z krajowego lub lokalnego w międzynarodowy.