Business

Konto studenckie

Konto dla studenta stało się koniecznością, a to wszystko za sprawą wymogów dotyczących wypłacania stypendiów lub wyjazdów zagranicznych, z których studenci korzystają bardzo często.

Na szczęście dla samych studentów, banki oferują bardzo atrakcyjne konta dla młodych, bez obciążających opłat.

Kryteria oceny konta dla tej grupy użytkowników

  • Wysokość opłat
  • Dostęp do pieniędzy w kraju i za granicą
  • Dodatkowe korzyści
  • Bankowość internetowa

W jaki sposób wybrać konto dla siebie?

Konta dla studentów to produkt nie nowy i bardzo popularny. Standardem jest brak opłat za prowadzenie rachunku, a nawet brak dodatkowych opłat za przelewy realizowane przez Internet.

Niektóre banki chcą jednak zarobić na obsłudze karty kredytowej i głównie tutaj pojawiają się różnice w ofertach. Nie wszyscy jednak będą zwracać uwagę na niewielkie w sumie opłaty za kartę i skupią się na innych aspektach takich jak: zniżki i rabaty przy płatnościach kartą, wybór karty ze zdjęciem, brak prowizji w bankomatach, itp.

Zestawienie, które przygotowaliśmy jest tylko podpowiedzią.  Każdy według swoich priorytetów i upodobań powinien wybrać odpowiednie dla siebie konto bankowe.

eKonto mozliwości w mBanku

W mBanku czeka najlepszy bankowa oferta dla młodych, w tym studentów. Konto przystosowane do życia młodego człowieka z płatnościami telefonem, darmowymi przelewami i bankomatami w niemal każdym zakątku świata. eKonto, które w pełni korzysta z technologicznych nowinek, dając młodym dużo możliwości na dokonywanie płatności w sposób, który jest dla nich najlepszy. Z możliwością oszczędzania funduszy na dodatkowym koncie “Moje cele” i praktycznie zerowymi opłatami.

Załóż eKonto możliwości już dziś.