eKonto junior
eKonto Junior

eKonto Junior to bezpieczeństwo, spokój i kontrola. Przeznaczone dla dzieci w wieku do 13 roku życia. Pod pełną kontrolą rodziców, którzy pragną mieć pewność, na co i ile wydaje ich dziecko. Z możliwością nałożenia dziennych limitów. Z otwarciem konta i kartą za 0 złotych. Z bezpłatnymi bankomatami na terenie całej Polski. eKonto Junior, dzięki któremu Twoje dziecko zdobędzie życiową wiedzę o finansach i nauczy się finansowej odpowiedzialności.

eKonto dla młodych
Darmowe eKonto dla młodych

Przeznaczone dla osób w wieku od 13 do 17 roku życia. Z całkowicie darmowym rachunkiem i karta płatniczą ze zdjęciem Twojego dziecka lub każdą inną opcją graficzną. Przygotowane z myślą o młodzieży, która pragnie nauczyć się odpowiedzialności finansowej. Z Blikiem i płatnościami telefonem. Bezpieczne i szybkie, ze stałym dostępem do stanu konta i możliwościami dokonywania przelewów.

eKonto możliwości
eKonto możliwości

Załóż promocyjne eKonto dla młodych w terminie do 30.06.2020. Możesz zdobyć do 110 złotych premii. Wykonuj transakcje przez telefon i utrzymuj swój rachunek za całkowite 0 zł. Płać telefonem, gdziekolwiek chcesz, korzystaj za darmo z bankomatów na terenie całej Polski i za granicą. Stwórz swoją własną kartę - dokładnie taką, jak chcesz. Nie proś się więcej o dokonanie przelewu - rób to samodzielnie z użyciem telefonu, który przecież zawsze masz pod ręką. Promocja dedykowana dla osób w wieku od 18 do 24 roku życia.

eKonto osobiste
eKonto osobiste

Z premią równą 150 złotych oraz oprocentowaniem 2,6% na dodatkowym koncie “Moje cele”. Z płatnością w wybranej walucie, bez dodatkowych kosztów. Z bankomatami za 0 złotych za granicą. Oraz bezwzględne 0 za otwarcie i prowadzenie rachunku. Z kartą za 0 przy jednej transakcji w miesiącu. Konto dla oszczędnych i często podróżujących, ale i tych, którzy pragną najlepszej bankowej usługi.

eKonto Intensive
eKonto Intensive

To propozycja nie do odrzucenia. Do 300 złotych premii za otwarcie rachunku. Bankomaty na całym świecie zupełnie za darmo. Karta debetowa z zerowymi opłatami. Priorytetowa obsługa i pomoc asystenta Concierge. Także 0 za 3 ekspresowe przelewy w miesiącu. Karta wielowalutowa Visa Świat Intensive przez pół roku za darmo.

eKonto firmowe
eKonto firmowe

Najwyższy standard usługi bankowej. Konto firmowe, które pomaga realizować marzenie o własnym przedsiębiorstwie. Które pozwala na stabilny rozwój firmy bez konieczności martwienia się wysokimi opłatami za rachunek. Z darmowymi przelewami krajowymi i zerem za bankomaty i wpłaty w ponad 2250 wpłatomatach mBanku. Z karta debetową, która wygląda tak, jak sam ją zaprojektujesz.